Де купити обігрівачі Венеція у Львові?

Інфрачервоні (ІЧ) обігрівачі або панелі «Венеція» користуються великим попитом серед жителів України. Ця тенденція прийшла до нас із Європи — яка використовує такий обігрів вже понад 20 років. А ми знаємо, що Європейці вміють економити і цінують затрачені ресурси.

«Центр Тепла» може спрогнозувати, що в короткий термін інфрачервоні обігрівачі, а саме панелі обігріву Венеція замінять централізоване газове опалення і займуть позицію основного опаленням — в кожному приміщенні, будинку, квартирі. У м. Кропивницький (Кіровоград) в новобудовах, вже закладений інфрачервоний обігрів панелей «Венеція»

Так от, якщо Ви цінуєте свій час та кошти і Вас цікавить питання, «Де купити інфрачервоні обігрівачі Венеція у Львові?», Відповідь проста — У НАС!

Nlviv3-634cur2hdr-640-4

Чому ми «Центр Тепла»?

  • В першу чергу у нас налічується більше 1000 продажів обігрівачів «Венеція» — «Клієнти нам довіряють»
  • Ми надаємо гарантію виробника 5 років — якщо у Вас виникає проблема з обігрівачем, Ви можете розраховувати на оперативну заміну нової панелі.
  • Штат співробітників складає 8 чоловік, 5 з яких компетентні менеджери з продажу які прорахують необхідну кількість обігрівачів, саме для Вас.
  • «Центр Тепла» співпрацює тільки з провідними виробниками України. Компанія провела тестування різних ТМ інфрачервоних обігрівачів. І ми можемо гарантувати, що у нас тільки якісний продукт, який відповідає стандартним нормам.
  • Ціни від виробника і акційні пропозиції в не залежності від пори року. З нами Ви економите не тільки на опаленні, а й на покупці устаткування.
  • «Центр Тепла» працюю в усіх регіонах України. Тому отримати замовлення в вашому районі абсолютно не проблема. А якщо у Вас виникли сумніви з приводу покупки Ви можете скористатися послугою «Тест-драйв» і протягом двох тижнів повернути покупку.
  • Адресна доставка. Замовляючи обігрівач вже зараз, Ви гарантовано отримуєте його до призначеного об’єкту. Доставка здійснюється на протязі 2-3 днів у зручний для Вас час.

Залишивши заявку — питання з покупкою Ви вирішите протягом двох хвилин робочого дня. Щоб придбати обігрівач «Венеція» Вам необхідно визначиться з приміщенням, в якому хочете встановити економні обігрівальні панелі «Венеція».

Встигніть замовити до сезонного подорожання!

Венеция ПКИТ 300

Венеция ПКИТ 350 Венеция ПКИТ 750

Венеция ПКК 700

Венеция ПКК 1400
Для перехода в каталог инфракрасных керамических обогревателей Венеция жмите баннер