Інфрачервоні обігрівачі (керамічні)

Інфракрасний керамічний обігрівач

Інфрачервоні панелі це сучасна техніка, яка може використовуватися не тільки в якості додаткового джерела тепла, але і як альтернатива основному опалення.

 

Звернувшись в компанію «Центр — Тепла», ви зможете купити керамічні обігрівачи, яке найкращим чином підходить під ваші запити. Воно призначене для установки в будь-яких приміщеннях, і робочих, і житлових (у багатоповерхових будинках і для приватного сектора). Звичайно, оптимальним варіантом було б повна автономність, але оформити відмову від центральної опалювальної системи не так легко. Тому найпростіше прорахувати необхідну потужність, і взяти управління обігрівом у власні руки.

 

Звичним методом боротьби з холодом раніше була покупка для будинку додаткових теплоносіїв: ТЕНів, UFO, вентиляторів, масляних радіаторів і інших. Але практика показала, що їх використання пов’язано не тільки з підвищеною витратою електроенергії. Прилади такого типу висушують повітря, перепалюючи кисень, що негативно позначається на здоров’ї людей, а особливо маленьких дітей і людей похилого віку.

 

Чим же відрізняються інфрачервоні обігрівачі? Чи не пов’язана їх установка з виникненням інших або схожих ризиків?

Давайте розглянемо пристрій, якості та умови експлуатації даних виробів.

Керамічні інфрачервоні обігрівачі, їх конструкція

Енергозберігаючі керамічні обігрівачі розрізняються за багатьма параметрами: продуктивності, енергоспоживанні, зовнішнім виглядом, розмірами, способом кріплення і т.д. Але внутрішнє їх будова практично ідентично:

 

 • Нагрівальний елемент. Випускає інфрачервоне випромінювання, характеризується зносостійкістю.
  Зовнішня панель. Кераміка має підвищену тепловіддачею і здатна акумулювати енергію. Можуть бути різні варіанти текстур (гладкість, рельєфність), різноманітність колірного виконання (в тому числі у вигляді картин).

 

 • Металевий корпус. Охоплює пристрій ззаду і з боків, захищаючи нагрівач від пошкоджень і попадання всередину води, бруду і пилу.

 

Кожен зможе придбати керамічні панелі, виходячи не тільки з ціни і технічних характеристик, але і з естетичних уподобань, щоб обрана модель ідеально вписалася в стилістичне оформлення кімнати.

 

Керамічні панелі: характеристика їх роботи

Керамічний инфрачервоний обігрівач Венеція з терморегулятором

Судячи з відгуків користувачів з різних регіонів України, керамічні електропанелі Венеція пкк 700 добре адаптовані для наших кліматичних умов. Ті, хто вже придбав даний теплоносій, встигли переконатися в раціональності його установки. Для тих, хто тільки знайомиться з цією технікою, перерахуємо найбільш значущі її гідності:

 

 • ІК-промені. Їх дія схожа на сонячну енергію і полягає не тільки в підвищенні температури повітря, а й в прогріванні стін, підлоги, стелі, навколишніх предметів меблів. На людей (в тому числі дітей) і тварин випромінювання впливає подібним чином. Під його впливом розширюються судини, підвищується швидкість кровообігу, поліпшується рухова функція.

 

 • Подвійний обігрів. Крім інфрачервоних хвиль, керамічні обігрівачі працюють за принципом конвекції. Так як вони розташовуються на деякій відстані від стіни, ніщо не порушує природного струму повітря: теплий піднімається вгору, холодний опускається.

 

 • Економічність. Так як кераміка відрізняється здатністю довго зберігати тепло, відсутня необхідність тримати пристрій постійно включеним, крім того, невелика і споживча потужність самого приладу. А якщо купити модель з терморегулятором, то підтримку необхідного режиму буде здійснюватися автоматично. Ви не загрожуватиме істотне збільшення рахунків за електроенергію.

 

 • Безпека. Як уже згадувалося, інфрачервоні обігрівачі захищені від забруднення та попадання всередину сторонніх речовин. Але вони також пожежобезпечні, тому їх можна встановлювати в лазнях, саунах, гаражах та інших місцях з підвищеним ризиком загоряння.

 

 • Вплив на здоров’я. Всі матеріали, з яких виготовлені джерела тепла, мають гіпоалергенність, не виділяють запахів і шкідливих хімічних речовин. Поверхня панелей нагрівається максимум до 90 С (на відміну від тих же UFO, які можуть видавати і 250 С), що виключає можливість отримання опіку. При цьому панелі функціонують абсолютно безшумно, і не будуть дратувати настирливим гудінням.

 

 • Монтаж. Для того щоб встановити прилад, досить витратити зовсім небагато часу. Обігрівач (кераміка) може кріпитися на стіну, стелю, над плінтусом або вікном, а також розміщатися на зручних ніжках.

 

 • Теплова мережа. Плануючи обігріти приміщення великого розміру, можна використовувати кілька теплоносіїв Венеція ПКІТ 750. Їх конструкція дає можливість приєднувати їх в одну систему. Тому створення комфортної температури в басейні, спортзалі або робочому цеху не створить труднощів.

 

Телефонуйте, задавайте питання, ми допоможемо визначитися з покупкою!