Вибираємо побутовий обігрівач

Ви нарешті то добудували свій будинок, все начебто добре, але є одна заковика — центральне опалення не підключено. Наближається зима, стає холодніше і потрібно шукати якийсь вихід з даної ситуації.

 

 

Вихід звичайно ж є — це придбати побутовий обігрівач. Правильно вибрати обігрівач ви зможете, прочитавши цю статтю. По-перше необхідно визначитися з видом обігрівача. Існують інфрачервоні обігрівачі, які монтуються в підвісну стелю і практично не відрізняються від стельової плитки. Обігрів приміщення відбувається за рахунок інфрачервоного випромінювання. Все тепло отримує не повітря, а підлога, стеля, предмети і мешканці приміщення і вже від них відбувається рівномірне нагрівання повітря. Такий вид обігрівача найбільш економічний.

 

 

 

Наступний вид — карбонові обігрівачі. Вони нагрівають приміщення за рахунок напруження спіралі. Приміщення прогрівається швидко, але такі обігрівачі є джерелом підвищеної пожежонебезпеки. Установка відбувається на підлогу, у деяких моделей є можливість монтування приладу на стіну. Батарея-радіатор працює від електромережі,так само як і керамічний обігрівач венеція ПКК700. Електроспіраллю нагріває масло всередині батареї, яке остигаючи, віддає тепло навколишньому повітрю.

 

 

 

Такий вид обігрівачів вже існує досить давно і багато хто віддає перевагу їм. Обігрівач досить довговічний і має високий ККД. Тепер, коли ви визначилися з видом обігрівача, потрібно правильно підібрати потужність.

 

 

 

Порахувати його складе великих труднощів. Для приміщення висотою в три метри потрібно приплюсувати приблизно по сто ват на кожен квадратний метр площі. Таким чином, для кімнати в п’ятнадцять квадратних метрів достатньо буде обігрівача з потужністю в два кіловати. Корпус обігрівача повинен бути виконаний з вогнетривкої і термостійкого матеріалу. Обігрівачі можуть оснащуватися і додатковими функціями, що забезпечують безпеку. Це датчики руху, які автоматично відключають прилад про перекиданні, датчики перегріву, стрибків напруги, циркуляції повітря і деякі інші.