Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Обладнання для опалення

Венеція

Сортування:
спочатку дешевше спочатку дорожче за популярністю за назвою

Які бувают інфрачервоні керамічні обігрівачі "Венеція"


Трохи історії, так як багато наших замовників задають питання які вирішили тут описати більш докладно.

В першу чергу, один з вирішальних чинників - це виробник України. Завдяки чому, свіжі інфрачервоні панелі, які тільки зняті з виробництва, безпосередньо потрапляють до Вас в руки зі складу виробника, що виключає посередників.

Вперше на ринку інфрачервоні обігрівачі Венеція нового покоління з'явилися в 2007 році і вже завоювали визнання багатьох українців. Ви можете бути впевнені, що кожен обігрівач виготовляється вручну, тому виключається можливість шлюбу, які зустрічається на керамічних панелях автоматизованого виробництва. Виробництво знаходиться в центрі України в місті Кропивницький (стар. Кіровоград), тому доставка здійснюється в найкоротші, по можливості, терміни в будь-який населений пункт країни.

Більше не потрібно робити вибір який обігрівач для кімнати вибрати - конвектор або інфрачервона панель. Адже в конструкції обігрівачів є і те, і інше. З кожним роком моделі удосконалюються, в них додається короб конвекції, що дозволяє ефективніше обігрівати приміщення, вбудований термостат, який захищає від перегріву і регулює температуру поверхні керамічної панелі, додатковий біо-конвектор, що дозволяє обігрівати велику площу приміщення.

Всі моделі абсолютно пожежобезпечні, адже нагрівальні елементи повністю ізольовані, тому обігрівач можна залишати без нагляду на тривалий час і навіть розміщувати у ванній кімнаті або будь-яких інших приміщеннях, не боячись того, що потрапить волога або утворюється конденсат, його можна спокійно встановити в дитячу кімнату, адже незважаючи на те, що лицьова панель нагрівається до 90 ° С, а за рахунок властивості матеріалу при торканні ні Ви, ні Ваша дитина не отримає опік!

 

Керамічні обігрівачі Венеція серії ПККЕ з програмованим терморегулятором


В обігрівачі Венеція даної серії запроваджено електронний програматор. Це найновіша розробка виробника, яка тільки в цьому році вийшла в продаж.

 

У чому краса обігрівачів серії ПККЕ? У моделі вбудований терморегулятор, а саме електронний тижневий програматор, завдяки якому можна управляти кліматом приміщення. Даного терморегулятор дозволяє задавати потрібну температуру, не тільки самої керамічної панелі, а й повітря в приміщенні, причому, Ви можете запрограмувати його на певний період і окремо встановити денний і нічний режим роботи.

 

Це дуже зручно, по-перше, офісних приміщень, які за фактом потрібно добре обігрівати в робочий час, а в решту просто підтримувати необхідну мінімальну температуру. Якщо подивитися з точки зору людей, які набувають для обігріву житлових приміщень, квартир, приватних будинків або дач, то програму терморегулятора можна налаштувати на підтримання необхідної мінімальної температури під час відсутності, а в інше налаштувати комфортну температуру для Вас і Вашої родини.

 

Крім того, що Ви можете задавати потрібну температуру в приміщенні, комфортну саме Вам, електронного программатору властиво ТРИ основні режими роботи:


1) Антіфрост - підтримує в приміщенні необхідний мінімум + 5 ° С, що попереджає замерзання систем опалення, техніки, продуктів харчування і промерзання стін.

2) Стандарт - підтримує нормальну кімнатну температуру в приміщенні + 20 ° С ± 2 ° С.

3) Комфорт - підтримує температуру в приміщенні, яку обираєте Ви.

 

Погодьтеся, дуже зручно, коли обігрівачі не тільки економні, а ще й розумні! І з цієї причини ці обігрівачі самі економні для кімнати.


Керамічний обігрівач Венеція ПККЕ 700


Венеція ПККЕ 700 прекрасно справляється з обігрівом будь-якого приміщення до 18 кв.м, якщо у Вас є централізоване опалення та тепла Вам не вистачає або Ви не знаєте який обігрівач вибрати, то ця модель не тільки буде підтримувати в приміщенні задану Вами температуру, а й економно використовувати електроенергію, що дуже актуально з діючими тарифами в Україні сьогодні.

Вбудований програматор забезпечить Вам тільки необхідну температуру, а короб конвекції запобігає нагрів стіни, на якій обігрівач висить, тому все тепло буде йти в приміщення і ефективно його обігрівати.

 

Дана модель з споживаною потужністю 700 Вт і розрахована на опалення будь-яких приміщень закритого типу з висотою стель не більше 2,7 м. У комплектації інфрачервона керамічна панель, розміром 60х60х1,5 см, і два короби конвекції, товщиною по 1,5 см кожен. Сама панель виробляє довгохвильове інфрачервоне випромінювання, яке нагріває предмети в приміщенні, стіни і підлогу, а короба конвекції, за рахунок великої щільності металу, працюють аналогічно батареям і нагрівають повітря. За рахунок цього опалення відбувається ефективніше, на відміну від традиційних систем опалення, де комфортне тепло можна відчути тільки після прогріву всього повітря в приміщенні.

 

Керамічний обігрівач Венеція ПККЕ 1400

Венеція ПККЕ 1400 прекрасно справляється з обігрівом великих офісних і житлових приміщень. Один обігрівач розрахований на площу до 30 кв.м. Якщо у Вас є централізоване опалення та тепла Вам не вистачає або Ви не знаєте який обігрівач вибрати, то ця модель не тільки буде підтримувати в приміщенні задану Вами температуру, а й економно використовувати електроенергію, що дуже актуально з діючими тарифами в Україні сьогодні.

 

Вбудований програматор забезпечить Вам тільки необхідну температуру, а короб конвекції запобігає нагрів стіни, на якій обігрівач висить, тому все тепло буде йти в приміщення і ефективно його обігрівати.

 

Дана модель з споживаною потужністю 1,4 кВт і розрахована на опалення будь-яких приміщень закритого типу з висотою стель не більше 2,7 м. У комплектації інфрачервона керамічна панель, розміром 120х60х1,5 см, і два короби конвекції, товщиною по 1,5 см кожен. Сама панель виробляє довгохвильове інфрачервоне випромінювання, яке нагріває предмети в приміщенні, стіни і підлогу, а короба конвекції, за рахунок великої щільності металу, працюють аналогічно батареям і нагрівають повітря. За рахунок цього опалення відбувається ефективніше, на відміну від традиційних систем опалення, де комфортне тепло можна відчути тільки після прогріву всього повітря в приміщенні.

 

Керамічні біо-конвектори Венеція серії ПКК


Панелі Венеція даної серії повністю регульовані.

У чому краса обігрівачів серії ПКК? Ці моделі можуть працювати в декількох режимах. Якщо на вулиці суворі січневі морози, обігрівач працює на повну потужність. Коли ж наступають прохолодні весняні деньки, то ви можете включити його на половину потужності, при цьому можна вибрати що Вам більше подобається - керамічна панель або конвектор. Вбудований терморегулятор дозволяє задавати потрібну температуру нагрівання керамічної панелі, а термостат захищає панель від перегріву і коли, вона нагрілася до обраної температури відключає обігрівач з мережі. Багато хто знає про те, що кераміка є теплонакопичувальне матеріалом, за рахунок чого панелі нагріваються швидко, а остигають тривалий час, що робить їх енергоекономічних.

 

Електрообігрівачі даної серії дуже зручно розміщувати в офісних приміщеннях, де необхідно обігрівати тільки в робочий час, а в решту просто підтримувати необхідну мінімальну температуру. також для для обігріву кімнат, квартир, приватних будинків або дач, де терморегулятор можна виставити на мінімум під час відсутності, а в інше налаштувати комфортну температуру для Вас і Вашої родини.

 

Керамічний біо-конвектор Венеція ПКК 700


Венеція ПКК 700 прекрасно справляється з обігрівом будь-якого приміщення до 18 кв.м, якщо у Вас є централізоване опалення та тепла Вам не вистачає або Ви не знаєте який обігрівач вибрати, то ця модель не тільки буде підтримувати в приміщенні задану Вами температуру, а й економно використовувати електроенергію, що дуже актуально з діючими тарифами в Україні сьогодні.

 

Вбудований терморегулятор дозволяє регулювати температуру обігрівача, а короб конвекції запобігає нагрів стіни, на якій обігрівач висить, тому все тепло буде йти в приміщення і ефективно його обігрівати.

 

Дана модель з споживаною потужністю 700 Вт і розрахована на опалення будь-яких приміщень закритого типу з висотою стель не більше 2,7 м. У комплектації інфрачервона керамічна панель, розміром 60х60х1,5 см, і два короби конвекції, товщиною по 1,5 см кожен.

 

Роботу біо-конвектора можна регулювати не тільки терморегулятором, а вимикачами, кожен з яких потужністю-350 Вт. Інфрачервоний обігрівач Венеція ПКК 700 працює в двох режимах:

 

Перший (потужністю 0,35 кВт) - керамічна панель довгохвильового інфрачервоного випромінювання, яке нагріває предмети в приміщенні, стіни і підлогу.

 

Другий (потужністю 0,35 кВт) - конвектор, Котория за рахунок великої щільності металу, працює аналогічно батареям і нагріває повітря.

 

За рахунок цього опалення відбувається ефективніше, на відміну від традиційних систем опалення, де комфортне тепло можна відчути тільки після прогріву всього повітря в приміщенні.

 

Керамічний обігрівач біо-конвектор Венеція ПКК 1400


Венеція ПКК 1400 прекрасно справляється з обігрівом великих офісних і житлових приміщень. Один обігрівач розрахований на площу до 30 кв.м. Якщо у Вас є централізоване опалення та тепла Вам не вистачає або Ви не знаєте який обігрівач вибрати, то ця модель не тільки буде підтримувати в приміщенні задану Вами температуру, а й економно використовувати електроенергію, що дуже актуально з діючими тарифами в Україні сьогодні.

 

Вбудований терморегулятор дозволяє регулювати температуру обігрівача, а короб конвекції запобігає нагрів стіни, на якій обігрівач висить, тому все тепло буде йти в приміщення і ефективно його обігрівати.

 

Дана модель з споживаною потужністю 1,4 кВт і розрахована на опалення будь-яких приміщень закритого типу з висотою стель не більше 2,7 м. У комплектації інфрачервона керамічна панель, розміром 120х60х1,5 см, і два короби конвекції, товщиною по 1,5 см кожен.

 

Роботу біо-конвектора можна регулювати не тільки терморегулятором, а вимикачами, кожен з яких потужністю-350 Вт. Інфрачервоний обігрівач Венеція ПКК 700 працює в трьох режимах:

 

Перший (потужністю 0,7 кВт) - керамічна панель довгохвильового інфрачервоного випромінювання, яке нагріває предмети в приміщенні, стіни і підлогу.

 

Другий (потужністю 1,05 кВт) - короб конвекції, який за рахунок великої щільності металу, працює аналогічно батареям і нагріває повітря.

 

Третій (потужністю 1,4кВт) - додатковий короб конвекції, який за рахунок великої щільності металу, працює аналогічно батареям і нагріває повітря.

 

За рахунок цього опалення відбувається ефективніше, на відміну від традиційних систем опалення, де комфортне тепло можна відчути тільки після прогріву всього повітря в приміщенні.

Вгору