Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
Обладнання для опалення

Булер'ян, печі-булер'ян

Доставимо піч-булерьян по Україні: Черкаси, Чернівці, Хмельницький, Одеса, Тернопіль, Херсон, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Харків, Київ, Полтава, Дніпро, Житомир, Маріуполь, Суми, Кременчук, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Кривий Ріг, Миколаїв, Чернігів, Рівне, Кропивницький, Львів.


Якщо перед вами стоїть завдання опалити гараж, пліч, теплицю, виробниче приміщення, дачу, варто звернути увагу на печі булерьян.

 

Канадська піч булерьян
 

Булерьян це конструкція печі яка має особливу конструкцію. І першою компанією яка стала випускати печі такої конструкції була канадська компанія "Bullerjan", звідси і пішла назва типу - канадська піч Булерьян.

Але ви самі розумієте що ніхто не возить ці печі з кКанади.

Більш того виробники булерьянов в Україні постійно допрацьовують конструкції відповідно до запитів споживачів, так з'явилися піч булерьян з плитою, булерьян з водяним контуром, булерьян з духовкою, піч булерьян з вентилятором і т.д.

Якщо раніше не звертали увагу на вартість палива, дров, вугілля, і використовували малоефективні печі-буржуйки, які сьедали дрова як бездонна бочка, то зараз все змінилося.

Піч булерьян відрізняється від буржуйки тим що що в буржуйки підтримується горіння, в булерьянов відбувається тління. Тому правильніше називати газогенераторна піч, тобто відбувається горіння піролізних газів.

Наші замовники використовують булерьян для опалення гаражів, боксів, цехів, теплиць, для опалення ферм і приготування їжі для тварин, для дач, цехів і т.д.

Булерьян ще називають всеїдною піччю, адже її можна топити дровами, тирсою, соломою, вугіллям, брикетами, пелетами, тріскою і ін. Так як немає необхідності в підтримці горіння, але вище перераховані види палива відмінно тліють, а це те що потрібно для ефективної роботи булерьян.

 

Де купити булерьян
 

З одного боку здається що купити булерьян просто. Тим більше що є ОЛХ для цього. Вже там багато чого продають, або вбити в Гугл - булерьян ціна. Там же з'явиться посилання на ОЛХ. Але хочемо попередити щоб побоювалися від покупки в оголошеннях булерьян б / у або там де вказано що зроблений був булерьян своїми руками.

І ось чому.

Чому пропонують купити купити булерьян бу? Є кілька причин, тому що вже не потрібен, тому що купили інший, тому що з ним вже щось не так. Тому перш ніж купити булерьян б / у цікавтеся чому продають.
З саморобними булерьянов взагалі не рекомендую зв'язуватися - проблем не оберете.

І до речі, викиньте з голови ідею виготовити булерьян своїми руками, навіть якщо у вас золоті руки.

Так ось. Купити булерьян в Епіцентр можна, якщо ви проживаєте в містах Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Луцьк, тобто там де є Епіцентр.

Але не рекомендуємо.

Як надходили багато наших замовників, вони йшли щоб купити булерьян в Епіцентр, вибирали модель яка підходить, заходили в наш інтернет-магазин і бачили що у нас можна купити булерьян за низькою ціною.

 

Чому купити піч-булерьян недорого краще у нас
 

Тому що всі наші замовники отримують:

Піч булерьян від виробника
Гарантія від виробника
Купіть булерьян за ціною виробника
Доставка по всій Україні
Оплата при отриманні
Доставка здійснюється службами Інтайм, Нова Пошта, Делівері тощо

І ви отримаєте своє замовлення в будь-яке місто, не має значення, це Маріуполь, Старобільськ, Кам'янське, Житомир та ін. - в будь-яке місто України буде доставлений булерьян який ви купили за ціною виробника.

Немає товарів

Вгору