Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Обладнання для опалення

Керамічні обігрівачі Lifex (Інфрачервоні панелі Лайфікс)

Сортування:
спочатку дешевше спочатку дорожче за популярністю за назвою

Доставимо Керамічні обігрівачі ТМ "Lifex" по Україні: Черкаси, Чернівці, Хмельницький, Одеса, Тернопіль, Херсон, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Харків, Київ, Полтава, Дніпро, Житомир, Маріуполь, Суми, Кременчук, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Кривий Ріг, Миколаїв, Чернігів, Рівне, Кропивницький, Львів.

 

Керамічні інфрачервоні обігрівачі (панелі) Lifex (Лайфікс)


Для того щоб купити керамічну панель Lifex, рекомендуємо прочитати цю статтю і ви зрозумієте яку керамічну панель вам вибрати, щоб в будинку або квартирі було тепло.
До речі, керамічні обігрівачі Лайфікс призначені як для основного так і для додаткового опалення.
Для початку знайте що інфрачервона панель і керамічна панель опалення-одне і теж. Чому так відбувається? Тому що одні називають обігрівачем через те що він обігріває, а інші через принципу роботи і матеріалу з якого виготовлений.
Проте, керамічний інфрачервоний обігрівач Lifex - малопотужний і високоефективний спосіб опалення приміщення.

Електропанелі Лайфікс є довгохвильовими обігрівачами з широким радіусом розсіювання, благотворно впливає на здоров'я оточуючих. Крім панелі яка розсіює теплове випромінювання, в опалювальних панелях Lifex присутній короб конвекції, який гріє повітря як звичайні батареї, але при цьому його не сушить і не спалює кисень.
Опалювальні панелі Ліфекс виготовляються з керамічної плитки (товщиною 6-8 мм.) Яка є хорошим Теплонакопичувачі (через це споживання електроенергії триває 30-40 хв на годину), але при цьому має високу ступінь теплопередачі.
Завдяки металевому корпусу в який вмонтована плита, лицьова частина обігрівача Лайфікс рівномірно прогрівається до температури 80-85 градусів.
При нагріванні керамічної плити, частина тепла нагріває повітря, частина перетворюється в ІК-випромінювання яке буде прогрівати предмети. так як керамічна плита нагрівається, тобто гріється як лицьова частина так і тильна, то, тепло з тильної частини гріє повітря який циркулює в коробі конвекції через перфоровані отвори знизу і зверху.

Основні серії керамічних обігрівачів Лайфікс


Обігрівачі серії Lifex Classic


Обігрівачі Lifex Classic - це класичні обігрівачі, корпус яких виконаний з металу, покритий якісною порошковою фарбою, присутній короб конвекції, для нагріву повітря залишковим теплом, і одним контуром нагріву.
Причому важливо зауважити що в серії керамічних панелей Lifex Classic є обігрівачі з встренний електронним терморегулятором-програматором, так і механічним терморегулятором (позначається буквою R). Серія інфрачервоних керамічних обігрівачів Лайфікс Класик випускається в трьох розмірах, і представлена ​​в білому, бежевому і чорному кольорі.

 

Обігрівачі серії Lifex Bio Air


Обігрівачі Lifex Bio Air - є біоконвекторамі, де два контури нагріву. Не дивлячись на те що зовні вони нічим не відрізняються, проте теплопродуктивність збільшення в два рази за рахунок прісутсятвія другого контуру нагріву. Біоконвектори Лайфікс мають більш потужну конвекцію, і при цьому не сушать повітря, і не спалюють пил, що позитивно впливає на здоров'я оточуючих.

 

Обігрівачі Lifex Lifex Double Floor


Обігрівачі Lifex Double Floor - єдиний з усіх виробників керамічних інфрачервоних обігрівачів які є двосторонніми. Мало того що вони двосторонні, інфрачервоні обігрівачі на підставці з коліщатками, це дуже зручно якщо ви не хочете кріпити на стіну.
Але і це не все. Наявність двох активних строн нагріву дозволяють прогрівати приміщення швидше і рівномірніше, а завдяки 2 робочих поверхонь збільшується конвекція.
Також керамічні панелі Lifex Double Floor випускаються з програматором і механічним терморегулятором.

 

Які панелі Лайфікс краще купити?

 

В першу чергу потрібно дивитися на площу кімнати яку потрібно опалювати. Далі. Вкрай не рекомендуємо встановлювати один обігрівач більшої потужності в кілька кімнат. Так, в ціні ви виграєте, в ефективності ви програєте, краще кілька купити панелей Лайфікс, але меншої потужності.
Ще. Чи не рекомендуємо купувати обігрівачі Lifex з програматором, туди, там де проживають люди передпенсійного або пенсійного віку, і тим кому сложноразобраться з електронікою. Якщо хочете встановити обігрівачі в здаються квартири, шкільні або дошкільні установи, рекомендуємо купити обігрівачі Лайфіксс механічним регулятором. Чому? Зверніться до нас і ми розповімо. Перевірено досвідом, плюс виграєте на різниці ціни обігрівачів.

 

Вгору